Bayros Franz von (Záhřeb 1866 - 1924 Vídeň)
Odpočinek, signováno vpravo dole bayros, tuš, tužka a běloba/papír fixovaný na kartonu, 48 x 43 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm) Provenience: sbírka slovenského malíře Rudolfa Fily
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |